ВОЛОНТЕРИ

Якщо ви волонтер Spartan Race, ви сприяєте тому, щоб наші атлети і глядачі отримали незабутній досвід на цьому заході.

Про волонтерські МОЖЛИВОСТІ:

Волонтерство є надзвичайно корисним у будь-якому змаганні. Вам не потрібен попередній досвід для участі. Ми хочемо, щоб ви були сповнені ентузіазму, мотивовані та відчували себе комфортно, працюючи волонтерами в динамічному робочому середовищі. Найголовніше, щоб ви отримали масу задоволення і відмінний досвід.

Що це означає для мене?

Поряд з почуттям надзвичайної гордості та великої радості від надання допомоги людям, яких ви ніколи не зустрічали, є ще багато чого цікавого:

  • Безкоштовний вхід або знижка * на будь-які забіги Sprint, Super чи Beast у Західній Європі.
  • Безкоштовна футболка Spartan Volunteer.
  • Шанс “за кадром” подивитися на “Spartan” та тісно взаємодіяти з нашим персоналом.
  • Безкоштовне харчування в день заходу.
  • Веселий, наповнений подіями день, який допомагає пройти найкращий забіг з перешкодами у світі!

Які завдання?

Спартанські волонтери є основою кожної забігу.

Будучи волонтером Spartan Race, ви гарантуєте, що наші бігуни і глядачі отримають незабутній досвід. Ваші зусилля роблять Spartan Race кращої серією забігів з перешкодами і гарантують відмінний досвід для тисяч учасників.

Spartan Race не був би без тебе і твоєї мотивації таким, який він є ! Волонтери Spartan працюють в тісному контакті з персоналом Spartan Race.Волонтерство починає працювати за 2 дні до забігу і до наступного дня. Таким чином, ви можете зареєструватися у будь-який день і навіть за кілька днів.

Нижче наведені різні завдання протягом дня забігу:

Course Marshal:На трасі перешкод, ви будете підбадьорювати всіх учасників, бігаючи, повзаючи, піднімаючись на шляху до їхньої перемоги! Не забувайте найважливіше правило … Провал = 30 бурпіс.

Реєстрація:Ласкаво просимо. Зареєструйте всіх учасників гонки за день. Надається інструкція .

Bag Drop:ми надаємо спортсменам шафку, щоб безпечно зберігати речі під час забігу.

Фінішна лінія:вітаємо переможців з високою похвалою за їх зусилля! Переконайтеся, що кожен спортсмен отримає заслужену медаль, фінішну футболку, воду і закуски.

Kids Race:допоможіть з дитячою трасою, адже спартанці у віці 4-13 років вже борються за славу!

Фестиваль:Ви забезпечуєте безпечну і охайну обстановку на території Фестивалю для всіх. Ви також допомагаєте в управлінні та організації паркінгом.

Виникли запитання?

Якщо у вас є якісь питання або вам потрібна допомога підписатись на волонтерство, будь ласка, зв’яжіться з нами mail@ce-sr.eu